Request for quotations

Juha Alapuranen

Managing Director
+358 400 696 695
juha@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta en Myynti YLITORNIO

Reijo Alapuranen

Technical Director
+358 400 694 090
reijo@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta en YLITORNIO

Mika Alapuranen

Chief Information Officer
+358 40 5330 321
mika@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta en YLITORNIO

Sari Alapuranen

Financial Manager
+358 40 5700 187
sari@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta en YLITORNIO

Pertti Pirttikoski

Production Manager
+358 400 562 914
pertti@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta en Tehtaat YLITORNIO

Erkki Maliniemi

Plant Manager
+358 50 5829 415
erkki@ybt.fi
Betonimyllärinkatu 1
FI-92120 RAAHE
Henkilökunta en RAAHE Tehtaat YLITORNIO

Sirpa Huttunen

Project manager, Kuhmo
+358 40 682 8933
sirpa@kuhmonbetoni.fi
Valimontie 11
FI-88900 KUHMO
Hallinto Henkilökunta en KUHMO

Mika Ylitalo

Supervisor, Ylitornio
+358 44 3310 163
mika.ylitalo@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta en Tehtaat YLITORNIO

Pasi Jolma

Manager, concrete mixing and batching plant
+358 40 5629 510
betoniasema@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta en Tehtaat YLITORNIO

Jenni Koivupalo

Payroll Clerk
+358 40 740 9307
jenni@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta en YLITORNIO

Riitta Kehus

Secretary
+358 400 93 0401
riitta@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta en YLITORNIO

Krister Jansson

Export Sales Representative
+46 70 778 74 68
byggconst@gmail.com
Bruksbägen 13
SE-893 40 KÖPMANHOLMEN
Henkilökunta en Myynti YBT Sverige AB