Forespørsler om tilbud

Juha Alapuranen

Administrerende direktør
+358 400 696 695
juha@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta Myynti YLITORNIO

Reijo Alapuranen

Leder for teknisk avdeling
+358 400 694 090
reijo@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta YLITORNIO

Mika Alapuranen

Leder for informasjonsavdelingen
+358 40 5330 321
mika@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta YLITORNIO

Sari Alapuranen

Økonomileder
+358 40 5700 187
sari@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta YLITORNIO

Pertti Pirttikoski

Produksjonslede
+358 400 562 914
pertti@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta Tehtaat YLITORNIO

Erkki Maliniemi

Fabrikkleder
+358 50 5829 415
erkki@ybt.fi
Betonimyllärinkatu 1
FI-92120 RAAHE
Henkilökunta RAAHE Tehtaat YLITORNIO

Sirpa Huttunen

prosjektleder, Kuhmo
+358 40 682 8933
sirpa@kuhmonbetoni.fi
Valimontie 11
FI-88900 KUHMO
Hallinto Henkilökunta KUHMO

Mika Ylitalo

Kontrollør, Ylitornio
+358 44 3310 163
mika.ylitalo@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta Tehtaat YLITORNIO

Pasi Jolma

Leder for produksjon av betongblanding og blanding etter vekt
+358 40 5629 510
betoniasema@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta Tehtaat YLITORNIO

Jenni Koivupalo

Personalsekretær
+358 40 740 9307
jenni@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta YLITORNIO

Riitta Kehus

Sekretær
+358 400 93 0401
riitta@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta YLITORNIO

Krister Jansson

Salgsrepresentant for eksport
+46 70 778 74 68
byggconst@gmail.com
Bruksbägen 13
SE-893 40 KÖPMANHOLMEN
Henkilökunta Myynti YBT Sverige AB