Offertförfrågan

Juha Alapuranen

verkställande direktör
+358 400 696 695
juha@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta sve Myynti YLITORNIO

Reijo Alapuranen

tekniskchef
+358 400 694 090
reijo@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta sve YLITORNIO

Mika Alapuranen

informationsdirektör
+358 40 5330 321
mika@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta sve YLITORNIO

Sari Alapuranen

ekonomichef
+358 40 5700 187
sari@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta sve YLITORNIO

Pertti Pirttikoski

produktionschef, Ylitornio
+358 400 562 914
pertti@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta sve Tehtaat YLITORNIO

Erkki Maliniemi

fabrikschef, Brahestad
+358 50 5829 415
erkki@ybt.fi
Betonimyllärinkatu 1
FI-92120 RAAHE
Henkilökunta sve RAAHE Tehtaat YLITORNIO

Pasi Immonen

projektledare, Kuhmo
+358 40 682 8933
pasi.immonen@kuhmonbetoni.fi
Valimontie 11
FI-88900 KUHMO
Hallinto Henkilökunta sve KUHMO

Mika Ylitalo

arbetsledare, Ylitornio
+358 44 3310 163
mika.ylitalo@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta sve Tehtaat YLITORNIO

Pasi Jolma

betongstationen
+358 40 5629 510
betoniasema@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Henkilökunta sve Tehtaat YLITORNIO

Jenni Koivupalo

löneassistent
+358 40 740 9307
jenni@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta sve YLITORNIO

Riitta Kehus

sekreterare
+358 400 93 0401
riitta@ybt.fi
Valimotie 1
FI-95600 YLITORNIO
Hallinto Henkilökunta sve YLITORNIO

Krister Jansson

representant
+46 70 778 74 68
byggconst@gmail.com
Bruksbägen 13
SE-893 40 KÖPMANHOLMEN
Henkilökunta sve Myynti YBT Sverige AB